Klantgericht werken is ons uitgangspunt

Buitendienst Pluimvee

InnovatiesMVOCoppens ContactMedewerkersVacaturesInkoop

Buitendienst Pluimvee

Klantgericht werken; dat is het uitgangspunt voor onze buitendienst. Uw doelen, wensen en bedrijfsmogelijkheden staan centraal. Onze adviseurs en (dier)nutritionisten bespreken graag samen met u hoe u uw resultaten kunt verbeteren en uw bedrijfsdoelen kunt realiseren.

Algemene contactgegevens

Rens van Berkel

Accountmanager Vleespluimvee
M: +31 (0) 6 - 52723627
Rens.van.Berkel@coppens.nl

Willem de Haas

Accountmanager Vleeskuikenouderdieren
M: +31 (0) 6 - 29 06 13 25
willem.de.haas@coppens.nl

Patrick van den Hurk

Hoofd Afdeling Vleespluimvee
M: +31 (0) 6 - 55 76 10 86
patrick.van.den.hurk@coppens.nl

Martijn Kuijken

Accountmanager Vleespluimvee
M: +31 (0) 6 - 54 32 37 56
martijn.kuijken@coppens.nl

Marc Rovers

Diernutritionist Vleespluimvee
T +31 (0) 492 - 53 16 00
M +31 (0) 6 - 31 90 16 57
Marc.Rovers@coppens.nl

Johan Venken

Accountmanager Vleespluimvee
M: +31 (0) 6 - 25 63 30 99
johan.venken@coppens.nl
 

Oscar Visser

Accountmanager Vleespluimvee
M: +31 (0) 6 - 52 87 01 01
oscar.visser@coppens.nl

Terug naar overzicht medewerkers

Contactformulier

Heeft u interesse in een product of dienst van ons, of wilt u een vrijblijvende afspraak maken? Vul dan onderstaand formulier in. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.
 

    * verplichte velden