Uw doelen, wensen en mogelijkheden staan bij ons centraal

Buitendienst Varkens

InnovatiesMVOCoppens ContactMedewerkersVacaturesInkoop

Buitendienst Varkens

Klantgericht werken; dat is het uitgangspunt voor onze buitendienst. Uw doelen, wensen en bedrijfsmogelijkheden staan centraal. Onze adviseurs en (dier)nutritionisten bespreken graag samen met u hoe u uw resultaten kunt verbeteren en uw bedrijfsdoelen kunt realiseren.

Algemene contactgegevens

Kees van Aar

Adviseur Varkenshouderij
M: +31 (0) 6 - 14638127
kees.van.aar@coppens.nl

Sander Arts

Adviseur Varkenshouderij
M: +31 (0) 6 - 50 89 68 97
sander.arts@coppens.nl

Tim van Gorp

Adviseur Varkenshouderij
M: +31 (0) 6 -21551945
tim.van.gorp@coppens.nl

Elke Hermans

Adviseur Varkenshouderij
M: +31 (0) 6 - 55 76 10 87
elke.hermans@coppens.nl

Peter van Hugten

Adviseur Varkenshouderij
M: +31 (0) 6 -54 79 67 79
peter.van.hugten@coppens.nl

Wouter Janssen

Diernutritionist Varkens
T: +31 (0) 492 - 53 16 00
M: +31 (0) 6 - 54 67 58 55
wouter.janssen@coppens.nl

Eddy de Wit

Adviseur Varkenshouderij
M: +31 (0) 6 - 55 76 10 94
eddy.de.wit@coppens.nl

Marcel van Zeeland

Adviseur Varkenshouderij (Specialist Bedrijfsontwikkeling)
M: +31 (0) 6 - 52 66 49 89
marcel.van.zeeland@coppens.nl

Contactformulier

Heeft u interesse in een product of dienst van ons, of wilt u een vrijblijvende afspraak maken? Vul dan onderstaand formulier in. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.

    * verplichte velden