Coppens dealer CulinaCupLine
De CulinaCupLine is speciaal ontworpen om te voldoen aan de behoefte van biggen in grote tomen. Dit systeem is ontwikkeld door Bröring Unternehmensgruppe.
Het aantal levend geboren biggen per zeug per jaar is in de afgelopen jaren behoorlijk toegenomen. Helaas stijgt de melkproductie van de zeug niet altijd in verhouding mee. Hierdoor zien we bij een grote toom biggen vaak, dat er al na enkele dagen te weinig melk is om alle biggen te voeden. Dit resulteert in zwakke biggen of leidt tot sterfte.
Om dit te voorkomen kunnen de overtallige biggen worden verlegd en bij een pleegzeug worden geplaatst. Deze methode kost u als varkenshouder echter veel tijd, zorgt voor stress bij de biggen en geeft meer kans op ziekteoverdracht.
Het liefst wilt u alle biggen bij de eigen zeug houden. Dat kan met de CulinaCupLine.
Terug naar het overzicht
Nieuwsarchief
Vacature
Interesse in een uitdagende baan in een boeiende organisatie met uitstekende arbeidsvoorwaarden? Bekijk dan onze vacatures:
Wij helpen graag
Wilt u dat wij contact met u opnemen? Laat hieronder dan uw gegevens achter: